для мережевого обладнання, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 900 Вт, 1500 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 162-290 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 2, LCD - дисплей, 130 x 320 x 182 мм, 10.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.4 кг |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Вихідна напруга | 1500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 320 x 182 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 358 ₴


