Універсальна мобільна батарея Baseus Adaman2 Digital Display 20000mAh 30W 5A допоможе швидко та безпечно зарядити USB пристрої, у тому числі - iPhone, Apple і Samsung.
Повербанк Baseus Adaman2 Digital Display 20000mAh 30W 5A оснащений трьома портами, які підтримують протоколи швидкого зарядження Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, PD2.0, FCP/SCP, AFC, VOOC.
Два порти USB Type-A з Quick Charge 3.0 зарядять підключені пристрої з максимальною потужністю 22,5 Вт, порт USB Type-С з Power Delivery 3.0 – з потужністю до 30 Вт. Універсальна мобільна батарея підтримує одночасне зарядження трьох пристроїв з максимальною сумарною потужністю 30 Вт.
УМБ Baseus Adaman2 Digital Display 20000mAh 30W 5A повністю поповнює свій заряд через порт USB Type-С за три години. LCD-дисплей, розташований у верхній частині корпусу УМБ, сповістись про рівень її заряду.
Інтелектуальний захист від перевантаження по силі струму, перезарядження, перегріву, перевантаження, різних перенапруг та коротких замикань робить експлуатацію батареї безпечною для вас та ваших пристроїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вага | 360 г |
| Вихідна напруга (output) | 5-20 V |
| Гарантійний термін | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Призначення | для ноутбука;для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Особливості | Power Delivery;Quick Charge 3.0;цифровий дисплей |
| Розмір | 118 х 68 х 31 мм |
| Також шукають | для айфону;потужні |
- Ціна: 1 995 ₴










