Ігрова поверхня MARVO MG08 M спроєктована для тих, хто хоче мати стильний зовнішній вигляд, функціональність і якість. Гладка, але водночас щільна структура дає змогу чудово працювати мишам із будь-яким типом сенсора та пасує для ігор розрахованих як на швидкість, так і на контроль (точність) руху. Незмінна основа дасть змогу комфортно розташувати поверхню на столі, а оброблені краї захистять від збивання й підняття. LED-підсвітка з різними режимами додасть неповторності ігровому місцю, створюючи яскраву атмосферу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MARVO |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;Мікрофіброва тканина |
| Особливості | З підсвіткою |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 350 х 250 х 3 мм |
| Тип поверхні | control |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴






