Смарт телевізор KIVI 55U740NB - це реалістичне та контрастне зображення, чіткий звук з технологією Dolby Audio, гнучка операційна система Google TV, та сучасний безрамковий дизайн, що гармонійно доповнить будь-який інтер'єр.
Більше контенту - краще:
- Операційна система Google TV відкриває новий досвід взаємодії з телевізором
- Google Assistant, Netflix, Google Chromecast
- Порт USB та HDMI 2.1 - для перегляду контенту з зовнішніх носіїв
- Встановлений додаток KIVI Media надає доступ до фільмів, фітнес тренувань, ігор та безкоштовних ТВ каналів
- Доступ до цифрового телебачення з вбудованим тюнером Т2
Особливості та технології:
- HDR - забезпечує кінематографічну картинку
- Передбачено встановлення на комплектну підставку, або на стіну за допомогою стандартного кріплення VESA 400x300 (продається окремо)
- Зручний пульт
- 3 роки гарантії на дисплей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android 9.0 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 4G |
| Flash Memory | 8G |
| HDR | з HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (400x300 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Час відгуку | 6.5mc |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 55" |
| Енергоспоживання | Клас А |
| Контрастність | 7500:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Органи управління | Пульт RC20 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Технології поліпшення зображення | HDR;HLG;Super Contrast Control |
| Тип матриці | VA |
| Тип телевізора | 4K-телевізори;Smart TV |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 15 817 ₴






