Оновлена серія Kraken забезпечує якісне охолодження, приголомшливі візуальні ефекти та інтуїтивно зрозуміле встановлення. Інтерфейс програми CAM відкриває користувачеві можливість тонкого налаштування кулера, що забезпечує оптимальну продуктивність.
- Ширококутний РК-дисплей діаметром 2.36 дюйма з роздільною здатністю 640x640 і частотою оновлення 60 Гц забезпечує чітке зображення під будь-яким кутом огляду.
- Екран підтримує відображення користувацьких зображень, анімованих GIF-файлів та інформації про систему CAM з настроюваною орієнтацією.
- Потужний насос Asetek забезпечує оптимальне охолодження і безшумну роботу зі швидкістю до 2800 об/хв.
- Включає вентилятори статичного тиску F140P.
- Кабель з одним відведенням спрощує встановлення
- Гумова трубка посилена нейлоновим обплетенням для запобігання витокам.
- Керуйте користувацьким вмістом екрана, швидкістю насоса і безшумними кривими вентилятора за допомогою NZXT CAM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Обслуговування СВО | немає |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 140 x 140 х 26 мм |
| Рівень шуму | 32.1 дБ |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5;TR4;TRX4;1156 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 731 ₴






