для мережевого обладнання, для відеоспостереження, для домашніх ПК, для робочих станцій, безперервної дії (on line), 1600 Вт, 2000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 220-240 В, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 4, LCD - дисплей, 151 х 390 х 225 мм, 16.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 1 хв |
| Вага | 16.6 кг |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Вихідна потужність | 1600 Вт |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 4 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232;SmartSlot;USB |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Призначення | для відеоспостереження;для мережевого обладнання;для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 0-4 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 556 ₴





