Гібридний пристрій для повсякденного використання
Blackview Tab 30 WiFi є ідеальним рішенням для тих, хто шукає пристрій помірного розміру, що поєднує функціональність смартфона і зручність планшета. З його 10,1-дюймовим HD+ дисплеєм користувачі отримують якісне зображення для роботи, читання чи розваг. Цей пристрій чудово підходить для людей, які потребують потужного, але при цьому компактного та багатофункціонального інструменту.
Турбота про здоров'я очей
Blackview Tab 30 WiFi оснащений двома режимами комфорту для очей: нічним режимом, що знижує рівень синього світла для покращення якості сну, та чорно-білим режимом, що знижує втому очей при тривалому читанні. Ці функції роблять планшет ідеальним вибором для тривалого використання без шкоди для здоров'я.
Високоякісне потокове відео
Завдяки підтримці Widevine L1, користувачі Blackview Tab 30 WiFi можуть насолоджуватися потоковим відео з роздільною здатністю Full HD з платформ, таких як Disney+, Amazon Prime Video та Hulu. Це забезпечує доступ до високоякісного контенту в будь-який час, роблячи планшет ідеальним супутником як для розваг, так і для роботи.
Універсальна камера та мобільність
З 5-мегапіксельною задньою камерою Blackview Tab 30 WiFi користувачі мають можливість записувати відео, сканувати документи та знімати моменти. Планшет має високу портативність завдяки своїм компактним розмірам, що робить його ідеальним для зустрічей із клієнтами або використання в демонстраційних залах.
Технологія Wi-Fi 6 та потужна продуктивність
Сучасна технологія Wi-Fi 6 у Blackview Tab 30 WiFi гарантує користувачам стабільне та швидке з'єднання для потокового відео, завантаження файлів та ігор без затримок. Крім того, чотириядерний процесор Allwinner A133P забезпечує відмінну продуктивність для всіх повсякденних завдань, а збільшена оперативна пам'ять до 8 ГБ дозволяє ефективно працювати з безліччю програм одночасно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 5580 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi;Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Висота (мм) | 163 |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Fast Charge 10W;гіроскоп;датчик освітленості |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Камера | 5 Мп |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Процесор | Allwinner A133P |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1280 х 800 |
| Також шукають | 2024 року;великі;для навчання;для фільмів;для читання;до 4000 грн;до 5000 грн;доступні;новинки |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 9.9 |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
- Ціна: 3 333 ₴







