Кронштейн TV04T-R6 є надійним та функціональним рішенням для настінного кріплення телевізорів. Він підтримує широкий діапазон діагоналей екранів, від 32" до 55", що дозволяє використовувати його з різними моделями телевізорів.
Кронштейн TV04T-R6 має можливість регулювання кута нахилу телевізора. Ви можете налаштувати його в діапазоні від 12 до -12 градусів, що дозволяє досягти оптимального кута огляду з різних місць у приміщенні.Кронштейн TV04T-R6 має компактні розміри та стильний дизайн, що робить його чудовим доповненням до вашого інтер'єру.
Він легко поєднується з будь-яким стилем оформлення та надає елегантності вашому приміщенню.
особливості:
Діагональ: 32"-55".
Стандарт (VESA): 100 x 100 мм, 100 x 150 мм, 100 x 200 мм, 150 x 100 мм, 150 x 150 мм, 200 x 100 мм, 200 x 200 мм, 200 x 400 мм, 30 , 350 x 350 мм, 400 x 200 мм, 400 x 300 мм, 400 x 400 мм.
Регулювання: Нахил
Кут нахилу телевізора: 12...-12 градусів.
Максимальне навантаження 50 кг.
Кількість ступенів свободи: 4
Мінімальний віднесення від стіни 100 мм.
Максимальний винесення від стіни: 450 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 150;100 x 200;150 x 150;350 x 350;100 x 100;150 x 100;200 x 100;200 x 200;300 x 200;200 x 400; |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 12 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
- Ціна: 1 170 ₴







