Модель QUBE MESH – це корпус формату MiniTower, який задовольнить вимоги більшості користувачів. Всі гострі краї товстого листового металу товщиною 0,5 мм акуратно зашліфовані або підігнуті, що унеможливлює поранитися при збірці. Бічна панель виконана із тонованого загартованого 3 мм скла.
Для зручності користувача спереду виробник виніс порти USB (включаючи високошвидкісний порт USB 3.0), кнопку увімкнення/перезавантаження, а також аудіо- та мікрофонні роз'єми. На верхній грані розмістився знімний протипиловий фільтр, що перешкоджає попаданню дрібнодисперсних частинок у комп'ютер.
Корпус QUBE MESH поставляється з кількома встановленими 12 см вентиляторами (на фронтальній та задній панелях) з адресним RGB-підсвічуванням. Користувач за бажанням може інсталювати до 6 кулерів: спереду 3x120 мм, зверху 2x120 мм (або 2x140 мм) і один 120 мм ззаду. Завдяки продуманій внутрішній конструкції повітряний потік від вентиляторів сприятиме оптимальному охолодженню компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qube |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 340 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,5 мм; скло; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 210 х 425 х 395 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Qube Mesh |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 2 505 ₴





