ROG Strix 1200W Gold Aura поєднує в собі компоненти преміумкласу, чудове охолодження і захопливе RGB-підсвічування, щоб створити величезну силу. З величезними радіаторами ROG, високоефективним вентилятором Axial-tech і яскравим алюмінієвим оздобленням цей потужний блок живлення для вашої наступної ігрової системи.
Створено для охолодження
ROG Strix 1200W Gold Aura Edition укладений у міцний, гладкий алюмінієвий корпус, який також слугує радіатором для внутрішнього силового трансформатора, додатково допомагаючи знизити температуру та мінімізувати шум.
Золоте серце
Високоякісні японські конденсатори забезпечують ефективну роботу і допомогли блокам живлення ROG Strix Aura Edition отримати сертифікат 80 PLUS Gold. Підвищена ефективність також призводить до меншого виділення тепла, зниження шуму і підвищення надійності.
Затьмарити конкурентів
Адресна RGB-підсвітка вбудована просто в ROG Strix 1200W Gold Aura Edition, тому все готово для інтеграції з екосистемою підсвітки Aura Sync, додаючи естетичний стиль до грубої потужності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 180 |
| OutputCurrent +12V1 | 100A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 1200 Вт |
| Розмір, мм | 180 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin, 1x16 pin |
| Форм-фактор | ATX 12 V |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 12 081 ₴










