Акумулятор для ноутбука HP Pavilion m6 (HSTNN-LB3N) 11.1V 5200mAh PowerPlant (NB00000259)
Хочете, щоб ваша стабільність в роботі не опинилася під загрозою? Хочете замінити стару і зношену АКБ для улюбленого ноутбука на новеньку і більш продуктивну? Без проблем, Ви на правильному шляху.
Акумулятор PowerPlant - новітня розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", схоронність заряду при тривалому експлуатації і здатність до швидкої перезарядці дозволяють нашим АКБ стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.1V |
| Потужність | 58 Wh |
| Розміри | 206.1 x 55 x 19.7 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴


