Класичні, Minitower, Micro - ATX, Слотів розширення - 4, Додатково - Front 1x12 см, Back 1x8/9 см, Side 2x8/9/12 см, GPU - до 350 мм, CPU - 145 мм, PSU - н.д., 173 х 368 х 380 мм, 4.1, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4.1 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 350 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 145 мм |
| Максимальна довжина БЖ | н.д. |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Розмір, мм | 173 х 368 х 380 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | бюджетні |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 297 ₴

