Блок живлення GTL Gaming Star, Black (GTLGS700BK) має потужність 700 Вт і призначений для ігрових настільних ПК хорошого рівня продуктивності. Активний PFC робить роботу пристрою більш стабільною і підвищує ККД моделі. Сертифікат 80 PLUS гарантує ефективність моделі понад 85 %, що позитивно впливає на витрату електроенергії та зменшує виділення тепла в ПК. Параметри GTL Gaming Star, Black (GTLGS700BK) ● Модель має формфактор ATX і розміри 140 x 150 x 86 мм, тому підходить для більшості корпусів ПК. ● Вентилятор діаметром 120 мм створює потужний потік повітря для активного охолодження БЖ. ● Лінії живлення +3,3 і +5 В мають струм 8 і 9 А і загальну потужність 71,4 Вт, лінії +12 В і -12 В мають струм 55,5 і 0,5 А і потужність 666 Вт, а лінія 5 Vsb зроблена зі струмом 2 А. ● Для живлення моделі підходить напруга 230 В із частотою 50-60 Гц. ● Блок живлення має всі необхідні для ПК конектори: 20+4 pin для материнської плати, 3x6+2pin для під'єднання відеокарти, 2x4+4pin для сучасних багатоядерних процесорів, 6 конекторів SATA і 3 кабелі ATA (Molex). ● Забезпечте свій ПК стабільним живленням із GTL Gaming Star, Black (GTLGS700BK)!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTL |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 176 ₴





