Jonsbo ZB-120 — вентилятор для корпуса, який забезпечить вашій системі надійний обдув та майже безшумну роботу. Він покликаний видувати гаряче повітря, тим самим охолоджуючи внутрішні компоненти ПК. Зворотні лопаті вентилятора покликані, щоб додатково збільшити потік повітря.
Максимальна швидкість обертання 2400 об/хв гарантує відмінний повітряний потік, а рівень шуму, що змінюється в межах від 20 до 36 дБ, залишається прийнятним навіть для найвибагливіших користувачів. Підключення через конектори 3pin та 4pin забезпечує легку інтеграцію у більшість систем. Крім того, компонент підтримує ARGB-підсвічування, яке вдало доповнить дизайн вашої збірки.
Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику. Рамка виконана в чорному кольорі. Виріб підійде для корпусу з прозорою структурою та ігрових систем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2400RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 700RPM |
| Повітряний потік | 65.26 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 x 120 x 28 мм |
| Рівень шуму | 36.6 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 20000 г |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;4-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Ціна: 633 ₴










