Зручний кронштейн для закріплення пристроїв із максимальною діагоналлю 55" дюйми до стіни. Виготовлений з металу та здатен витримати навантаження до 35 кілограм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 x 200;300 x 200;300 x 300;400 x 200;400 x 300;400 x 400 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 12 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Кут повороту | 180° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴



