Настільний кронштейн з кріпленням для монітора та підставкою для ноутбука
Підтримує монітори до 32 дюймів та ноутбуки до 15.6 дюймів.
Кронштейн обертається (+180 ° ... -180 °), нахиляється (+/-45 °) для зміни кута читання і дозволяє повертати дисплей з альбомного положення в портретний і т.д.
Працює практично з будь-яким РК-монітором (макс. 32 дюйми)
Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм)
Регульований металевий лоток із вентиляційними отворами для ноутбука
Міцний настільний затискач для легкої та надійної фіксації на столі
Вбудована система керування кабелями для організованого та акуратного робочого простору
характеристики
Матеріал: сталь, пластик
Обробка поверхні: порошкове покриття
Колір чорний
Відповідний розмір екрану: 17" - 32"
Вантажопідйомність (на кріплення): 9 кг
Сумісність з Vesa: 100 x 100, 75 x 75 мм
Діапазон нахилу: +45° ~ -45°
Діапазон повороту: +90 ° ~ -90 °
Поворот екрану: +180 ° ~ -180 °
Установка: втулка, затискач
Рекомендована товщина робочого столу: Затискач: 10 ~ 85 мм Втулка: 10 ~ 40 мм
Кабельна прокладка: до
Вага нетто: 4.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 6 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 35" |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Призначення | Для монітора |
| Кут нахилу | ±45° |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
- Ціна: 2 149 ₴



