Кріплення для телевізора TV04F підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів та моніторів з діагоналлю 32" - 55 " та вагою до 50 кг.
Стандарт кріплення (VESA): 100 x 100 мм, 100 x 150 мм, 100 x 200 мм, 150 x 100 мм, 150 x 150 мм, 200 x 100 мм, 200 x 200 мм, 200 х 400 мм, 300 х 200 мм, 300 х 300 мм, 350 х 350 мм, 400 х 200 мм, 400 х 300 мм, 400 х 400 мм.
Модель відрізняється своєю надійністю, довговічністю і простотою монтажу. За допомогою настінного кронштейна TV-04F можна розмістити телевізор, плазмову LED / LCD панель практично в будь-якій частині кімнати. Кронштейн практично непомітний, легко монтується на стіну.
Переваги кронштейна:
- Виготовлений із металу високої міцності
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою
- Надійна конструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Відстань до стіни | 40 мм |
| Гарантія | 12 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Форма кронштейна | фіксований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴








