БЖ QUBE 750W підійде для охоплення більшості завдань, тому його можна схарактеризувати як універсальний. Він і для простої «тихої» роботи, і для ігрових «убивчих» сесій. Потужності в 750 ватів вистачить, щоб побудувати навіть ігрову систему. Елементна база блока гарантує високу надійність і ефективність роботи вашого комп'ютера впродовж усього терміну експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qube |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent +3,3V | 19A |
| OutputСurrent +5V | 17A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 650 Вт |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 113 ₴

