струйний, кольоровий, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 12 ст/хв, Друк кол. - 6.8 стор/хв, Сканер - планшетний, Подача - 100 аркушів, Вивід - 50 аркушів, USB, Wi-Fi, СБПЧ - є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 361 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;Wi-Fi |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Світло-сірий |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 6.5 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 12 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 2 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.5" |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримувані ОС | Linux;Windows 10 |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 210 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | HP GT52;HP GT52C;HP GT52M;HP GT52Y;HP GT53;HP GT53XL |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;зі сканером |
| Технологія друку | термічна струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої копії | 14 сек |
| Час виходу першої сторінки | 14 сек |
| Частота процесора | 1000 МГц |
| Швидкість кольорового друку | 6.8 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 12 ст/хв |
| Щільність паперу | 75 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴








