КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ
- Естетичний світлий дизайн
- Сертифікат 80 PLUS Silver (230V EU)
- Відповідність вимогам стандарту Intel ATX 3.0
- 120-мм вентилятор, гідродинамічний підшипник (FDB)
- Плоскі силові кабелі
- Виділена лінія живлення +12 В
- Схеми захисту OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Стандарт 80 PLUS SILVER
Блок живлення відповідає вимогам сертифіката 80 Plus Silver (230V EU) на умовах 50% навантаження та демонструє енергоефективність на рівні >90%. Чим вища енергоефективність, тим нижчі втрати у ланцюгах живлення на тлі комфортного температурного режиму для ключових компонентів та мінімального рівня шуму вентиляторів системи охолодження.
Блок живлення P550SS ICE може витримувати 2-кратне перевищення номінальної потужності. (Power Supply Design Guide), у тому числі, в частині синхронізації ланцюгів живлення, здатний витримувати 2-кратне перевищення значення номінальної потужності та демонструє високу енергоефективність навіть за умов зниженого навантаження (КПД не менше 70 %).
120-мм ВЕНТИЛЯТОР, ГІДРОДИНАМІЧНИЙ ПІДШИПНИК (FDB)
Гідродинамічний підшипник у складі вентилятора охолодження блоку живлення вигідно відрізняє високий ККД, зносостійкість і вдвічі більший термін служби (порівняно з типовими виробами на базі підшипника ковзання), завдяки тонкій плівці мастила та впливу підйомної та відцентрової сили, виключає вплив трена. Поряд з цим, в активі виробу GIGABYTE моніторинг енергоспоживання та поточної температури, а також автоматичне регулювання швидкості обертання з метою мінімізації шумової побічної складової.
Гнучкі плоскі кабелі
Плоскі силові кабелі допомагають усунути перешкоди на шляху повітряних потоків, що охолоджують, забезпечуючи оптимальне теплорозсіювання в межах корпусу.
Виділена шина +12 В
Виділена шина +12 В покликана забезпечити необхідну вихідну потужність, стабільне живлення та сумісність з апаратним забезпеченням. Реалізована схема спрощує функцію підключення силового кабелю і є добрим рішенням для стабільного функціонування системи в режимі OC.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 45.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Silver |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 279 ₴







