- 9-лопатевий вентилятор забезпечує тиху роботу.
- Антивібраційна система кріплення для зниження шуму
- Підтримка синхронізації aRGB для узгоджених світлових ефектів
- Нескінченний дзеркальний дизайн збоку для чудового візуального ефекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;4-pin |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 47.65 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 32.5 дБ |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴




