Блок живлення GAMEMAX 1050W (GM-1050) - надійний блок живлення від компанії GAMEMAX, призначений для тих, хто шукає якісні комплектуючі для свого настільного комп'ютера за розумною ціною. Для охолодження використовується вентилятор з втулкою ковзання і максимальною швидкістю 1 600 оборотів в хвилину. Для оптимізації напряму повітряного потоку половина кулера прикрита прозорим пластиком. Якість монтажу комплектуючих не викличе у Вас абсолютно ніяких нарікань.
Блок живлення GAMEMAX 1050W (GM-1050) чесно видає всі позначені по специфікації струми. Цього блоку цілком вистачає для живлення ігрового комп'ютера з одним графічним прискорювачем, близьким по енергоспоживанню до топовим. Блок живлення і зовні, і внутрішньо реалізований якісно, перегріви йому не страшні, а потужності вистачає для харчування навіть «навороченной» комп'ютерної системи. Купуйте блок живлення GAMEMAX 1050W по нашій доступною ціною і Ви отримаєте надійне джерело живлення для Вашого системного блоку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 38A |
| OutputСurrent +12V2 | 38A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 1050 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 4 153 ₴

