Маршрутизатор Keenetic Ultra (KN-1810) може забезпечувати стабільне високошвидкісне підключення по кабелях Ethernet до Інтернету та IP-ТВ за допомогою одного з використовуваних протоколів - IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1X, VLAN 802.1Q або IPv4 / IPv6. Для реалізації даного завдання він може запропонувати 4 гігабітних LAN-порту і порт WAN. Має у своєму розпорядженні він також двома портами USB 2.0 і 3.0, які гарантують легке підключення практично будь-якого USB-модема, який функціонує в мобільних мережах третього або четвертого покоління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 536 г |
| Висота | 33 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet;SFP |
| Віддалене управління | Telnet;WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 154 мм |
| Додаткові порти | USB 2.0;USB 3.0 |
| Захист інформації | WEP;WPA;WPA-PSK;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Кількість антен | 4 |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Процесор | MT7621A |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | 802.1x;DHCP;IGMP;IPoE;IPv6;L2TP;MPPE;NAT;PPPoE;PPTP;UPnP |
| Режими роботи | 3G маршрутизатор;4G маршрутизатор;DSL;Wi-Fi маршрутизатор;посилювач сигналу;провідний маршрутизатор; |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 1.73 Гбіт/с);b (до 11 Мбіт/с);g (до 54 Мбіт/с);n (до 800 Мбіт/с) |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;VPN роутери;з usb-входом;роутери 5 ГГц |
| Функції міжмережевого екрану | NAT;SPI;захист від DDoS-атак |
| Ширина | 214 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 472 ₴






