Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Додатково - Front 2x12 см, Back 1x8 см, GPU - до 320 мм, CPU - 150 мм, світлодіодна стрічка RGB, 188 x 390 x 372 мм, 2.9, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 2.9 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8 см;Front 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | світлодіодна стрічка RGB |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | бюджетні;прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴



