Приголомшливі зображення з неймовірною деталізацією
Samsung OLED забезпечує чудову яскравість з широким спектром кольорів, відтінків і контрастності для незмінно яскравого зображення. Завдяки яскравості 250 ніт (тип.) і широкій колірній гамі кожна сцена оживає в яскравих деталях.
Зазирніть у тіні з чистішими рівнями чорного
Розкрийте кожну таємницю з безмежною експресією. Насолоджуйтеся справжніми чорними та темними кольорами на екрані без втрат світла на пікселях для максимальної виразності кольору та глибини в кожній грі.
Зосереджуйтеся на контенті
Технологія Glare Free значно зменшує відблиски від зовнішніх джерел світла, тому ідеальні чорні та кольорові зображення на OLED-екрані відображаються без зайвих факторів, що можуть відволікати. Екран на 54% менш глянцевий, ніж звичайне покриття антивідблиску, тому ви можете бачити ігрове оточення повністю та отримувати вирішальну перевагу.
Система динамічного охолодження
Уперше у світі в моніторі застосовано пульсаційну теплову трубу для запобігання вигоранню. Система динамічного охолодження випаровує і конденсує охолоджуючу рідину для розсіювання тепла в 5 разів краще, ніж попередній метод із використанням графітового листа, знижуючи температуру в ядрі. Алгоритми прогнозують температуру поверхні та автоматично регулюють яскравість відповідно до неї, щоб зменшити нагрівання.
Розпізнавання логотипа та панелі задач
Яскравість статичних зображень, таких як логотипи та панелі задач, автоматично зменшується, щоб запобігти вигоранню.
Випереджайте супротивників із максимальною швидкістю
Рухайтеся, контратакуйте та атакуйте швидше за інших завдяки технології OLED, що забезпечує майже миттєвий час відгуку - 0,03 мс (GtG). Випереджайте конкурентів завдяки інтерфейсам HDMI 2.1 та DisplayPort, що забезпечують частоту оновлення 240 Гц у роздільній здатності QHD. Кожна мілісекунда має значення, коли ви змагаєтеся з найкращими.
Безперебійний потік гри
Гіперекшн без перешкод. Підтримка змінної частоти оновлення (VRR) з AMD FreeSync Premium Pro забезпечує синхронізацію графічного процесора та панелі, щоб уникнути переривань, затримок екрана та розривів зображення. Швидкісні та складні ігрові сцени стабільні та не зависають, забезпечуючи максимальну конкурентну перевагу.
Приголомшливий у будь-якому просторі
Оновлений витончений і сучасний дизайн перетворює будь-яку кімнату на високотехнологічний райський куточок. CoreLighting+ підлаштовується під ваш настрій та навколишнє освітлення для створення будь-якої атмосфери. Товщина 3,9 мм у найтоншому місці дозволяє зробити ваш простір індивідуальним.
Ергономічна підставка
Знайдіть свою виграшну позицію. Повертайте, нахиляйте та регулюйте монітор так, щоб усі вороги опинялися в полі зору. Екран можна вільно переміщати, щоб забезпечити повний ігровий комфорт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | OLED |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х USB Type-B;2 x USB 3.0;2 х HDMI |
| Вага з упаковкою | 9.5 кг |
| Вага | 6.9 кг |
| Висота видимої зони | 333.72 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність статична | 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | -92° ~ +92° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | OLED |
| Регулювання за висотою, мм | 120 |
| регулювання нахилу | -2° ~ +25° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Розміри без підставки | 611.7 x 353.8 x 49.2 мм |
| Розміри з підставкою | 611.7 x 554.2 x 263.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 38 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | Black Equalizer;Eye Saver Mode;Flicker Free;HDR 10+;off timer plus;Picture-In-Picture;Quantum Dot Co |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium Pro;NVIDIA G-SYNC |
| Тип монітора | Безрамковий;Для фотографа/дизайнера;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 0.03 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Ширина видимої області | 590.42 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 28 726 ₴










