Корпус Xilence XILENT X ARGB X912 чорного кольору відмінно підійде для високопродуктивних ігрових систем. Він вирізняється сучасним динамічним дизайном та пропонує багато варіантів для побудови ефективної системи охолодження. Три 120-мм вентилятори у поєднанні з передньою сітчастою панеллю створюють наскрізний потік повітря, який забезпечує якісне охолодження компонентів системи під час гри. Для ще кращого обігу повітря, монтажне місце для блоку живлення передбачено знизу.
Корпус Xilence XILENT X ARGB X912 підтримує рідині охолоджувачі розміром 360, 280 і 240, для яких передбачено місце у верхній та фронтальній частинах корпусу. Також можливе встановлення відеокарт довжиною до 375 мм та процесорних кулерів висотою до 170 мм. Бокова панель із загартованого скла та передня сітчаста панель відкривають чудовий огляд встановленої системи. Ваші ігри будуть ще динамічнішими разом з ARGВ підсвічуванням встановлених вентиляторів.
Два порти USB3.0 та один USB Type-C у верхній частині корпусу забезпечують легке підключення необхідного обладнання та швидкий обмін даними. Корпус Xilence XILENT X ARGB X912 надзвичайно простий в експлуатації. Встановлення дисків HDD/ODD та відеокарти здійснюється без інструментів. За материнською платою передбачено до 27 мм вільного простору. Це робить підключення кабелів зручним. Пилові фільтри, розташовані у верхній та задній частинах корпусу, легко знімаються і очищаються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 7.93 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 375 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 type C;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 205 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Bottom 2x12 см;Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з безгвинтовим кріпленням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 360/280/240/120 mm;Top 360/280/240/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 3 483 ₴










