Серія Chieftec CLASSIC вносить нове життя у перевірену якість та десятилітній успіх футлярів Chieftec завдяки свіжому дизайну передньої панелі зовні, одночасно покращуючи якість та функції всередині.
Побудований з міцного SECC на 0,7 мм та включаючи комплекти для встановлення приводів без інструментів, серія CLASSIC ідеально підходить для складальників систем, які цінують справжню якість та позачасовий дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 280 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 4 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 150 мм |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | знімний кошик для HDD |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 293 ₴





