Автомобільний інвертор з чистою синусоїдою Choetech 12\220V 1300Вт (CJ2600Q-V2) допоможе заживити електроприлади від автомобільного акумулятора. Він забезпечує низьке енергоспоживання в режимі очікування та високий коефіцієнт корисної дії - 93%. Використання STM чіп-технологій понижує радіочастотні перешкоди та робить інвертор простим і надійним у користуванні. Інвертор стійкий до ударів та має низький рівень дефектів паяних з’єднань.
Алюмінієво-магнієвий сплав корпусу забезпечує низьку вагу та хорошу теплопровідність, що сприяє кращому відводу тепла від внутрішніх компонентів. Ефективне охолодження інвертора Choetech 12\220V 1300Вт здійснюється за допомогою подвійного вентилятора з автоматичним регулюванням швидкості обертів. Вентилятор починає працювати при температура ≥45°C та зупиняється, коли температура нижча.
У інвертор вбудовано інтелектуальний захист від перевантаження, високої та низької напруги, короткого замикання, перегріву, перенапруги та перевантаження по струму, що робить безпечною його експлуатацію.
Інвертор Choetech 12\220V 1300Вт оснащений універсальною розеткою з трьома отворами, яка підходить для більшості електроприладів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 1300 Вт |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 115 мм |
| Захист | від високої напруги;від короткого замикання;від низької напруги;від перевантаження;від перегріву;від |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Особливості | USB порт;індикатор роботи |
| Синусоіда | чиста |
| Спосіб під'єднання | клеми |
| Тип охолодження | активне |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 4 166 ₴




