- Діагональ: 43"-76"
- Навантаження: до 65 кг
- Поворот: -15°~15°
- Відстань від стіни: 70 мм
- Відповідає стандартам VESA: 100х100, 200х200, 200х100, 300х300, 300х200, 400х200, 400х300, 400х400, 600х200, 600х400, 800х400 мм
- Висота стійки — 1500 мм
- Розмір полиці: 630 х 250 мм
- Відстані між отворами на стійці для монтажу кронштейна (на самій стійці по вертикалі): 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сектор |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100;100 x 200;200 x 100;200 x 200;300 x 100;300 x 200;300 x 300;400 x 100;400 x 200;400 x 300; |
| Висота | 150 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 43";45";46";47";47.6";48";48.4";49";50";51";52";54.6";55";56";58";59";60";61";63";64";64.5";65";70"; |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Основа | 63 x 25 см |
| Регулювання | нахил |
| Розміри | 1500 х 850 х 610 мм |
| Тип | мобільна |
| Кут нахилу | 15° ~ -15° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 930 ₴








