Геймерські, Full Tower, CEB, E-ATX, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 8, Вентилятори - 1 х 120 мм, 3 х 140 мм, Додатково - Back 1x12/14 см, Top 3x12/14 см, Side 3x12/14 см, GPU - до 400 мм, CPU - 180 мм, PSU - 180 мм, кулери з підсвічуванням, 515 х 478 х 235 мм, 10.65 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.65 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 8 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм;3 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 180 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 180 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12/14 см;Side 3x12/14 см;Top 3x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120/140 mm;Front 360/280/240/140/120 mm;Top 360/280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | CEB;E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 515 х 478 х 235 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Full Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 680 ₴










