Ідеальний зовнішній акумулятор для найвідданіших користувачів продукції Apple.
Даний акумулятор має подвійний вхід живлення - Lightning і Type-C. Завдяки вихідним портам Type-C та USB-A немає потреби у додаткових кабелях або адаптерах. Пристрої можна заряджати за допомогою кабелю Lightning.
Вихід Type-C забезпечує потужність 20 Вт.
Цей акумулятор також підтримує технологію швидкого заряджання QC 3.0. Тут використаний Smart IC, який розпізнає ваш пристрій і характеристики кабелю, що використовується, оптимізуючи подачу напруги.
Також передбачено захист від короткого замикання, перегріву та інших можливих загроз.
Місткість акумулятора становить 10000 мА*год, більш ніж достатньо для трьох повних зарядок телефону. Незважаючи на високу місткість, акумулятор залишається компактним та легким. Він ідеально підходить для повсякденного носіння, забезпечуючи надійне живлення ваших пристроїв у будь-якій ситуації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | Lightinihg;USB |
| Вага | 240 г |
| Вихідна напруга (output) | 9 V;5 V |
| Гарантійний термін | 24 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Призначення | для планшета; для роутера; для телефону |
| Особливості | Power Delivery;Quick Charge 3.0 |
| Розмір | 144 х 68 x 16 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | дешеві;для айфону;недорогі;потужні |
- Ціна: 711 ₴




