Стильний дизайн від краю до краю робить ProLite XUB2793HS ідеальним для багатомоніторних установок. Технологія панелі IPS забезпечує точну та стабільну передачу кольорів з широкими кутами огляду. Високі значення контрастності та яскравості означають, що монітор забезпечить чудову продуктивність для фотографічного та веб-дизайну. Оснащений динаміками, роз'ємом для навушників, роз'ємами HDMI і DisplayPort, функцією зниження синього світла для зниження стомлюваності очей та ергономічною регульованою по висоті підставкою 150 мм для оптимальної зручності користувача, що робить цей 27-дюймовий монітор відмінним вибором як для багато офісні програми.
Технологія IPS
IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для додатків для роботи з кольором.
HAS (150 мм) + Pivot
Підставка, що настроюється по висоті (HAS, Height Adjustable Stand) дозволяє вибирати ідеальне положення для екрану, для максимального комфорту користувача під час роботи, що не тільки позитивно позначається на здоров'ї, але і збільшує продуктивність праці. Можливість обертання екрана означає, що ви можете змінювати положення екрана: зі стандартного альбомного до портретного. Це дуже корисна опція, що полегшує роботу з великими таблицями чи текстами.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Чи не хочете нікого турбувати? Підключіть гарнітуру до аудіороз'єму та додайте гучності.
ACR
Контрастність ― це відношення яскравостей найсвітлішої та найтемнішої частин зображення на екрані РК-монітора. Технологія Advanced Contrast Ratio (просунута контрастність) автоматично регулює контрастність та яскравість, ґрунтуючись на характеристиках картинки. Чим вище контрастність, тим краще виглядатиме картинка в темній кімнаті.
Придушення синього кольору
Усі, хто дивиться кілька годин на день у монітор, знають, що очі втомлюються. У комп'ютерних моніторів цей ефект значно сильніший, ніж у телевізорів. Одним з факторів, що відповідають за цей феномен, є синє підсвічування, яке відтворюється екраном. Таким чином, пригнічення рівня синього кольору дозволяє вашим очам менше втомлюватись під час тривалої роботи за комп'ютером. Ми досягли такого ефекту завдяки налаштуванню яскравості екрану та колірної температури у новій технології «Придушення синього кольору», доступ до якої легко знайти в екранному меню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | РК-монітор |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х HDMI |
| Вага з упаковкою | 6.5 кг |
| Висота видимої зони | 336.3 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.311 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -60° ~ 60° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри з підставкою | 611.5 x 435 x 189 мм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free;Low Blue Light |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 597.9 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 7 188 ₴










