Особливості DeepCool RF120:
- Інтелектуальні функції PWM для задоволення вимог до охолодження системи.
- Противібраційна гумова конструкція для зниження шуму та вібрації.
- Три режими підсвічування: статичне підсвічування одним кольором (червоний, зелений, синій, помаранчевий, фіолетовий, блакитний або білий), плавне наростання і потім зменшення яскравості за циклом одним з тих же кольорів, і плавне наростання і потім зменшення яскравості циклу з перебором кольорів. Керувати роботою підсвічування можна за допомогою кнопкового контролера або штатними засобами материнської плати або іншого контролера, оснащених стандартним 4-контактним роз'ємом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 164 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 56.5 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Споживана потужність | 2.76 Вт |
| Тип підшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴





