Jonsbo CR-1000 V2 ARGB
Процесорний кулер VierJonsbo CR-1000 V2 забезпечує надзвичайно високу ефективність охолодження завдяки чотирьом тепловим трубкам і вентилятору з ШІМ. Кулер також дуже тихий і має величезні запаси охолодження для розігнаних ЦП з TDP 220 Вт і може бути встановлений навіть із встановленою материнською платою, незважаючи на її розмір.
Проста конструкція з потужним охолодженням
CR-1000 V2 — це потужний однобаштовий охолоджувач, який забезпечує дуже ефективне й тихе охолодження завдяки вентилятору. Плавний двигун вентилятора забезпечує зниження вібрації та, разом із підшипником, дуже тривалий термін служби.
Завдяки регульованому освітленню ARGB ви можете зробити свою конструкцію сяючою та надати їй унікальності.
Ідеальне охолодження для вашого ЦП
Завдяки чотирьом високопродуктивним тепловим трубкам радіатор забезпечує відмінне розсіювання тепла. Поверхня ребер охолоджувача дуже велика завдяки конструкції з однією вежею, тому особливо велика кількість тепла може передаватися повітрю, що проходить через нього.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 157 |
| Вага | 600 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний TDP | 230 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 59.48 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 4000 рік |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;AM4;AM5 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 153 ₴










