Монітор Philips 24M2N3200A стане вашим надійним компаньйоном у напружених битвах та стрімких перегонах. Ви неодмінно оціните його блискавичну реакцію та плавність швидкісних рухів і драматичних переходів при будь-якій динамічній грі.
З частотою оновлення 180 Гц ви зможете користуватись усіма перевагами сучасних графічних процесорів. Час відгуку 0.5 мс з миттєво перетворить вашу реакцію в ігрові дії і покращить якість самої гри, а режим низької затримки введення Low Input Lag перенаправить усі ресурси монітора на обробку відгуку.
Підключайте до монітора Philips 24M2N3200A консолі нового покоління – порти HDMI 2.0 допоможуть вам досягнути бажаної продуктивності.
Інтелектуальна технологія SmartContrast автоматично регулює кольори й інтенсивність підсвічування в залежності від вмісту та динамічно оптимізує контрастність для найвищої якості зображень та відео.
Розроблена спеціально для ігрових моніторів технологія SmartImage Game допоможе підібрати оптимальні параметри екрану для відповідного типу гри. Вона пропонує для вибору режими «FPS», «Racing», «RTS» та має спеціальний режим «SmartFrame», що дозволяє виділяти певну ділянку. Режими «Gamer 1» і «Gamer 2» надають можливість збереження персональних налаштувань на основі різних ігор.
Два вбудовані динаміки потужністю по 2 Вт відтворюють чистий та виразний звук. Дивіться фільми, слухайте музику, спілкуйтесь з родиною, друзями, колегами без додаткового обладнання.
У моніторі передбачено технології для захисту зору - Low Blue Light, яка понижує рівень синього світла, та Flicker Free, яка усуває шкідливе мерехтіння. Антиблікове покриття дозволяє чітко бачити зображення на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Ергономічний дизайн монітора Philips 24M2N3200A створює зручне ігрове середовище. Налаштовуйте оптимальні для вас висоту, кути нахилу та повороту, обертайте екран на 90° та поринайте у світ улюблених ігор. Полегшена підставка надає додатковий простір для ігрових рухів, надійно зберігаючи при цьому його стійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 4.56 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага з упаковкою | 7.38 кг |
| Висота видимої зони | 296.46 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | Mega |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2745 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри без підставки | 540 x 325 x 55 мм |
| Розміри з підставкою | 540 x 515 x 261 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18.7 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;вертикальні;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | EasyRead;Flicker Free;HDR 10;Low Blue Light;low input lag;SmartImage Game |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync;AMD FreeSync Premium |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Широкоформатний;Геймерський |
| Колір корпусу | Темно-сірий |
| Час реакції матриці | 1 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Ширина видимої області | 527.04 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 6 063 ₴







