Компактні, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, GPU - до 255 мм, CPU - 75 мм, 202 x 266 x 295,2 мм, 2.3 кг, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 255 мм |
| Гарантія | 12 |
| Клас корпусу | Компактні |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 75 мм |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 202 x 266 x 295,2 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 983 ₴










