Настроюється комутатор серії EasySmart DGS-1100-24PV2, оснащений 24 портами 10/100 / 1000Base-T (12 портів з підтримкою PoE), призначений для використання в мережах підприємств малого і середнього бізнесу. Підтримка PoE робить комутатор DGS-1100-24PV2 оптимальним рішенням для організації відеоспостереження. Функції управління, діагностики, пошуку та усунення несправностей, а також енергозберігаючі технології дозволяють використовувати DGS-1100-24PV2 для вирішення різних завдань.
Енергозберігаюча технологія D-Link Green
Комутатор DGS-1100-24PV2 відповідає стандарту IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet і споживає менше електроенергії при невеликому обсязі трафіку. Використання сумісних з EEE пристроїв дозволяє підприємствам малого і середнього бізнесу економити грошові кошти завдяки скороченню експлуатаційних витрат, в тому числі пов'язаних з купівлею обладнання для охолодження. DGS-1100-24PV2 також підтримує технологію D-Link Green, що забезпечує автоматичне скорочення енергоспоживання. Комутатор визначає статус з'єднання на кожному порту і забезпечує автоматичне відключення живлення неактивних портів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 10240 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Буфер пакетів | 0.512 Мб |
| Вага | 2 кг |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт;PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 230 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 0% до 95% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 48 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 24 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від -5˚ до 50˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 13 262 ₴



