Напруга - 12 В, Ємність - 8 Аг, Струм заряду - 6 А, 6 А, 151 x 65 x 94 мм, 0.95 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Країна виробник | Китай |
| Струм заряду | 6 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діапазон робочих температур | -20 ~ +60 |
| Ємність акумулятора | 8 Аг |
| Максимальний струм розряду | 6 А |
| Розміри | 151 x 65 x 94 мм |
| Тип тягового акумулятора | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 412 ₴

