Кронштейн Brateck KMA28-223L ідеально підійде для LED та LCD телевізорів. Дуже зручно та швидко монтується. Підходить для 23" - 42" дюймового екрана.
- Висока стійкість до механічних навантажень
- Елегантний та вишуканий дизайн
- Компактні розміри кріплення
- Простота встановлення настінного кріплення
- Кабельні затискачі
Характеристики:
- Діагональ: 23"-42"
- Навантаження: до 35 кг
- Кут нахилу: +5°~-8
- Рівень екрана: +5 ° ~ -5 °
- Поворот: +90 ° ~ -90 °
- VESA: 100x100,200x100,200x200 мм
- Відступ від стіни: 52~608 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100;200 x 100;200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 120 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ телевізора | 42" |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Призначення | Для телевізора |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 201 ₴







