Передова архітектура NVIDIA Blackwell
MSI GeForce RTX 5080 16G VANGUARD SOC LAUNCH EDITION створена на базі архітектури NVIDIA Blackwell, яка забезпечує максимальну продуктивність завдяки п’ятому поколінню тензорних ядер із підтримкою FP4 та DLSS 4, новим потоковим мультипроцесорам і оновленому поколінню ядер трасування променів, розроблених для обробки складної геометрії.
Інноваційна система охолодження HYPER FROZR
Відеокарта оснащена передовою системою охолодження HYPER FROZR, яка поєднує вентилятори, теплові трубки, випарну камеру та унікальну форму ребер для ефективного відведення тепла. Це забезпечує стабільну роботу та оптимальну продуктивність навіть під час інтенсивних ігрових сесій.
Ексклюзивний дизайн і лімітована серія
На честь запуску серії Vanguard кожна відеокарта VANGUARD SOC LAUNCH EDITION постачається з ексклюзивною фігуркою Лакі з обмеженої колекції Lucky Around The World. Це надає унікальності та колекційної цінності для ентузіастів і колекціонерів.
Розширені можливості для геймерів і творців контенту
Завдяки підтримці NVIDIA DLSS 4 із багатокадровою генерацією, повному трасуванню променів із нейронним рендерингом і технології NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp, ця відеокарта забезпечує покращену графіку, швидкий відгук і реалістичні візуальні ефекти. Вона також оптимізована для творчих завдань, надаючи переваги NVIDIA Studio для прискорення робочих процесів у відеомонтажі, 3D-рендерингу та графічному дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 4 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вага | 1945 г |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5080 |
| Довжина: | 357 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 357 x 151 x 66 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 30000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2730 MHz |
- Ціна: 68 708 ₴









