23.8, 1920 x 1080 (Full HD), Intel N, N100, 4 ядра, 4 потоки, Частота, ГГц - 1.0, Частота Boost, ГГц - 3.4, SOC, GPU - вбудована, UHD Graphics, RAM - 8 ГБ, SSD - 512 GB, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 1 х HDMI, 2 x USB 3.2 Gen2, 1 x RJ45, бездротова клавіатура, бездротова миша, PSU - 65 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | HDA (High Definition Audio) |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6 |
| Вага (кг) | 4.3 |
| Вбудована веб-камера | HD 720p |
| Вбудовані динаміки | є |
| Тип | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Kensington lock slot;M2 слот;регулювання нахилу |
| Діагональ екрана | 23.8 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio combo port;1 х HDMI;2 x USB 2.0;2 x USB 3.2 Gen2;1 x RJ45 |
| Кардридер | немає |
| Колір | Світло-сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Кількість слотів | 1 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | Lenovo All in One |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Потужність блока живлення | 65 Вт |
| Потужність динаміків | 2 х 2 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | бездротова клавіатура;бездротова миша |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | Intel N |
| Сокет | 1264 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип екрана | звичайний |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 3.4 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 1.0 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 539.3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | є |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | N100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 280 ₴










