Насолоджуйтесь творчістю
Відчуйте приголомшливу чіткість зображення та яскраві кольори з монітором LG UltraFine. Він стане ефективною робочою станцією для ілюстраторів, фотографів і відеоредакторів завдяки підтримці роздільної здатності 4K, 90% DCI-P3, яскравості понад 300 ніт та дизайну без рамок з 3 сторін.
Побачте дивовижні кольори
Технологія HDR застосовується до різноманітного контенту. Наш монітор сумісний із галузевим стандартом HDR10 (розширений динамічний діапазон), що базується на колірній гамі DCI-P3 90%, підтримуючи певні рівні кольору та яскравості, які дозволяють глядачам насолоджуватися глибокими кольорами вашого контенту.
Чіткість із 8,29 мільйонами пікселів
Насолоджуйтеся яскравими та точними кольорами завдяки UHD 4K.
Простота та зручність
Дизайн з тонкими рамками з трьох сторін та тонкою плоскою формою підставки ідеально підійде для вашого офісу чи дому, займаючи мінімум місця. Забезпечте собі комфортну роботу завдяки зручному регулюванню нахилу монітора.
Перемикайтеся швидко
Застосунок LG Switch допомагає оптимізувати монітор під ваші потреби. Ви можете легко розділити весь дисплей на 6 частин, змінити дизайн теми або навіть запустити платформу відеодзвінків за допомогою відповідної гарячої клавіші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага з упаковкою | 6.7 кг |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Розміри без підставки | 613.5 x 363.5 x 45.4 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;Для фотографа/дизайнера;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 8 796 ₴










