1 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 5000 Mb/s, Швидкість запису - 3500 Mb/s, 30 х 22 х 2.38 мм, 4 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Швидкість записування | 3500 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 5000 Mb/s |
| Також шукають | M2 1Tb;ігрові;для PS5;для комп'ютера;для ноутбука;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2230 |
| Товщина | 2.38 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 742 ₴

