Дуже важлива деталь при купівлі телевізора - вибір настінного кріплення.
Розміщений на стіні телевізор не буде заважати, не впаде з підставки.
Сучасні настінні кріплення можуть бути зі статичним або поворотним механізмом.
Статичні кронштейни більш надійні, вони коштують дешевше поворотних і прослужать більше часу.
Кріплення з поворотним механізмом можна налаштовувати і повертати для комфортного перегляду.
Деякі кріплення дозволяють нахиляти телевізор, що зручно, коли телевізор висить вище рівня очей.
При виборі настінного кріплення важливо звернути увагу на максимальну вагу, який він витримує, і діапазон діагоналей телевізорів.
Walfix S-228B – це універсальне настінне кріплення для телевізорів.
Дана модель кронштейна Walfix S-228B має 1 ступінь свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу.
Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації.
Walfix S-228B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 26-55 дюймів.
Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 35 кг.
Нахил 12 градусів.
Чорний колір кріплення Walfix S-228B додає моделі елегантність.
Відстань від стіни становить 28 мм (мінімальна і максимальна).
У кронштейні передбачений рівень для точної установки.
Кронштейн для настінного кріплення сприяє оптимізації та збільшення простору в приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 300;200 x 100;200 x 200;200 x 300;300 x 200;200 x 400;300 x 300;400 x 200;400 x 300;400 x 400 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Відстань до стіни | 28 мм |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | рівень |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Призначення | Для телевізора |
| Форма кронштейна | похилилій |
- Ціна: 643 ₴


