для телевізора, Тип - поворотно-похилий, кількість ступенів свободи - 4, мінімальна підтримувана діагональ - 26", максимальна підтримувана діагональ - 55", VESA - 400 x 400, Максимальне навантаження - 35 кг, Нахил - 8° ~ -12°, Поворот - 120°, Обертання - 3° ~ -3°, відстань до стіни - 72 - 370 мм, кронштейн, монтажний комплект, інструкція, упаковка, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400 x 400 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 12 |
| Комплектація | кронштейн, монтажний комплект, інструкція, упаковка |
| Кут обертання | 3° ~ -3° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 440 х 145 х 70 мм |
| Кут повороту | 120° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 734 ₴



