Walfix R-401W - це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейна Walfix R-401W має 4 ступеня свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу, виносу від стіни і повороту телевізора. Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації.
Walfix R-401W підходить для більшості телевізорів діагоналлю 26-55 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 30 кг. Білий колір кріплення Walfix R-401W додає моделі елегантність. Нахил від +10 до -12 градусів, поворот Walfix R-401W до 180 градусів. Мінімальна регульована відстань від стіни становить 72 мм, а максимальна 448 мм. У кронштейні передбачено кабель канал і рівень для точної установкХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Відстань до стіни | 75 мм |
| Гарантія | 12 |
| Комплектація | гвинти: |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 44 х 6.5 х 21 см |
| Кут нахилу | 10° ~ -12° |
| Кут повороту | 180° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 313 ₴


