Кронштейн Walfix R-203B
Практичне і функціональне кріплення з монтажем на стіну для ЖК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції.
Особливості кроштейна:
допустиме навантаження 22 кг;
відстань від стіни 14 мм;
колір чорний;
вид кронштейна фіксований;
максимальний стандарт VESA 100х100 мм;
рекомендована діагональ 14 "- 29";
кут повороту немає.
Компанія Walfix спеціалізується на виробництві таких виробів, як кріплення і стійки для теле- та аудіотехніки. Крім того, під торговою маркою Walfix випускаються проекційні екрани і інші аксесуари для проведення презентацій. Виробник стрімко увірвався на ринок і швидко зайняв власну нішу серед інших великих компаній.
Сьогодні продукція під торговою маркою Walfix успішно реалізується на американському та азійському ринку, популярні вироби під даним брендом і на ринку Східної Європи. Гідно оцінили функціональність і високу якість кріплень і інших аксесуарів від компанії Walfix, в тому числі і українські споживачі. Кріплення під цією торговою маркою широко застосовуються в будинках, квартирах, офісах, ресторанах, спортивних клубах і гіпермаркетах. Виробничі потужності Walfix оснащені першокласним обладнанням, компанія має найпотужнішу технологічною базою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Максимальне навантаження | 22 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 50 x 50;75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Максимальна діагональ телевізора | 29" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Розміри | 100 х 100 х 25 мм |
| Форма кронштейна | фіксований |
- Ціна: 195 ₴


