Дуже важлива деталь при купівлі телевізора - вибір настінного кріплення.
Розміщений на стіні телевізор не буде заважати, не впаде з підставки.
Сучасні настінні кріплення можуть бути зі статичним або поворотним механізмом.
Статичні кронштейни більш надійні, вони коштують дешевше поворотних і прослужать більше часу.
Кріплення з поворотним механізмом можна налаштовувати і повертати для комфортного перегляду.
Деякі кріплення дозволяють нахиляти телевізор, що зручно, коли телевізор висить вище рівня очей.
При виборі настінного кріплення важливо звернути увагу на максимальну вагу, яку воно витримує, і діапазон діагоналей телевізорів.
Walfix M-18B – це універсальне настінне кріплення для телевізорів.
Дана модель кронштейна Walfix M-18B має 1 ступінь свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу.
Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації.
Walfix M-18B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 32-65 дюймів.
Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 40 кг.
Нахил від -15 до +15 градусів.
Чорний колір кріплення Walfix M-18B додає моделі елегантність.
Відстань від стіни становить 48 мм (мінімальна і максимальна).
У кронштейні передбачений рівень для точної установки.
Кронштейн для настінного кріплення сприяє оптимізації та збільшення простору в приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | рівень |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 65" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Кут нахилу | 15° |
| Форма кронштейна | похилилій |
- Ціна: 994 ₴


