MA712B — настільний кронштейн від OfficePro зі стильним дизайном, який допоможе геймерам оптимізувати робочий простір та зробити ігрову зону ще більш ефектною Модель дозволяє закріпити на столі монітор діагоналлю від 17" до 49" дюймів та є сумісною з кріпленням VESA розмірами 75×75 та 100×100 мм, яке оснащене додатковими роз’ємами для легшого монтажу.
Забезпечте порядок на робочому столі, використовуючи вбудоване в корпус сховище-органайзер для кабелів. Кронштейн надійно утримуватиме монітор вагою від 2 до 20 кг та дозволить змінювати його положення згідно з вашими потребами. Завдяки спеціальному рухливому механізму самостійно регулюйте та обирайте оптимальну позицію екрана, змінюючи нахил до 50° та поворот до 180°. Це підвищить зручність роботи, зменшить навантаження на очі та м'язи шиї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 12 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Призначення | Для монітора |
| Розміри | 134 x 625 x 663 мм |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
- Ціна: 2 749 ₴










