Пластина VESA з візерунком у вигляді замкової щілини полегшує встановлення та зняття. Регульований механізм натягу пружини гарантує надійну та індивідуальну підгонку під ваш екран.
Завдяки швидко роз'ємному з'єднанню збірка та пакування ніколи не були такими простими. Система укладання кабелів забезпечує охайний і чистий робочий простір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 12 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 32" |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів |
| Призначення | Для монітора |
| Розміри | 224 x 189 x 46 мм |
| Кут нахилу | ±45° |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 134 ₴










